Hakkımızda

Online Frez Hakkında

OnlineFrez.com Alman markası olan ”Oridima”  diş frezlerinin  online Satışını yapmaktadır. OnlineFrez.com Bir Aktif Dış Ticaret Markasıdır.

Aktif Dış Ticaret, 1993 yılında medikal sektörde hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Arşivsel dokümanların elektronik ortama aktarılmasını sağlayan ve dokümanları mikro filmlere kaydederek saklanmasını kolaylaştıran özel cihazları ithal edip Türk kullanıcıların beğenisine sunarak ticari faaliyetlerine başlamıştır.

1995 yılında radyoloji ürünlerinde dünyaca tanınan şirketlerin Türkiye mümessilliğini yapmaya başlamış, Alman Rego firmasının Türkiye temsilciliği ile radyoloji alanında uzmanlaşan şirket, Rego markasının tüm ürünlerini Türkiye pazarına başarılı bir şekilde dağıtmıştır.

2004 yılına kadar kurşun önlükleri ithal ederek tüm Türkiye’ye dağıttıktan sonra kendi markası olan Aktif X-Ray ile üretim yapmaya başladı. Yüksek kalitede malzeme ve titiz bir işçilik ürünü olan Aktif X-Ray koruyucu önlükler başta Orta Doğu olmak üzere dünyanın birçok bölgesine ihraç edilmektedir.

2007 yılından beri diş hekimliğinde kullanılan ve özellikle Almanya, Avusturya ve İsviçre’de popüler bir ürün haline gelmiş Oridima diş frezlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

2014 yılı itibari ile mümessilliğini yapmış olduğu Rego x-ray firmasını satın alarak bünyesine katmayı başarmıştır.

× Whatsapp